RN55E1743FBSL
MFR.Part #
RN55E1743FBSL
JLCPCB Part #
C1426696
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors