RN55E1721BRE6
MFR.Part #
RN55E1721BRE6
JLCPCB Part #
C1792749
Description
-65℃~+175℃ 1.72kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors