RN55E1621FRE6
MFR.Part #
RN55E1621FRE6
JLCPCB Part #
C3401103
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors