RN55E1543FBSL
MFR.Part #
RN55E1543FBSL
JLCPCB Part #
C3438394
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors