RN55E1504FR36
MFR.Part #
RN55E1504FR36
JLCPCB Part #
C1814251
Description
-65℃~+175℃ 1.5MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors