RN55E1453BRE6
MFR.Part #
RN55E1453BRE6
JLCPCB Part #
C3420095
Description
-65℃~+175℃ 125mW 145kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors