RN55E1402FB14
MFR.Part #
RN55E1402FB14
JLCPCB Part #
C1427777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors