RN55E1330DB14
MFR.Part #
RN55E1330DB14
JLCPCB Part #
C3473366
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors