RN55E1302FBSL
MFR.Part #
RN55E1302FBSL
JLCPCB Part #
C3491623
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors