RN55E1300FR36
MFR.Part #
RN55E1300FR36
JLCPCB Part #
C3401020
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors