RN55E1300FBSL
MFR.Part #
RN55E1300FBSL
JLCPCB Part #
C1428268
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors