RN55E1272FBSL
MFR.Part #
RN55E1272FBSL
JLCPCB Part #
C1426792
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors