RN55E1230BB14
MFR.Part #
RN55E1230BB14
JLCPCB Part #
C3532356
Description
-65℃~+175℃ 123Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors