RN55E1211CB14
MFR.Part #
RN55E1211CB14
JLCPCB Part #
C3363869
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors