RN55E1211BRSL
MFR.Part #
RN55E1211BRSL
JLCPCB Part #
C1806035
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors