RN55E1203BRSL
MFR.Part #
RN55E1203BRSL
JLCPCB Part #
C1807016
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors