RN55E1181FRSL
MFR.Part #
RN55E1181FRSL
JLCPCB Part #
C1793490
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors