RN55E1172BB14
MFR.Part #
RN55E1172BB14
JLCPCB Part #
C1414495
Description
-65℃~+175℃ 11.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors