RN55E1171BBSL
MFR.Part #
RN55E1171BBSL
JLCPCB Part #
C1426069
Description
-65℃~+175℃ 1.17kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors