RN55E1150FRSL
MFR.Part #
RN55E1150FRSL
JLCPCB Part #
C1793707
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors