RN55E1104BRE6
MFR.Part #
RN55E1104BRE6
JLCPCB Part #
C1818162
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors