RN55E1101FBSL
MFR.Part #
RN55E1101FBSL
JLCPCB Part #
C1427706
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors