RN55E1071FRSL
MFR.Part #
RN55E1071FRSL
JLCPCB Part #
C3494000
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors