RN55E1071FRE6
MFR.Part #
RN55E1071FRE6
JLCPCB Part #
C1785417
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors