RN55E1052BRE6
MFR.Part #
RN55E1052BRE6
JLCPCB Part #
C1795158
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors