RN55E1041BRE6
MFR.Part #
RN55E1041BRE6
JLCPCB Part #
C1791339
Description
-65℃~+175℃ 1.04kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors