RN55E1023BRE6
MFR.Part #
RN55E1023BRE6
JLCPCB Part #
C1791363
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors