RN55E1010BBSL
MFR.Part #
RN55E1010BBSL
JLCPCB Part #
C1427839
Description
-65℃~+175℃ 101Ω 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors