RN55D97R6FRSL
MFR.Part #
RN55D97R6FRSL
JLCPCB Part #
C3570438
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors