RN55D9532FBSL
MFR.Part #
RN55D9532FBSL
JLCPCB Part #
C1427254
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors