RN55D9422FRE6
MFR.Part #
RN55D9422FRE6
JLCPCB Part #
C1769371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors