RN55D9094FRE6
MFR.Part #
RN55D9094FRE6
JLCPCB Part #
C3458487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.09MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors