RN55D9092FR36
MFR.Part #
RN55D9092FR36
JLCPCB Part #
C1765599
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors