RN55D8R06FR36
MFR.Part #
RN55D8R06FR36
JLCPCB Part #
C3483434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors