RN55D8981FB14
MFR.Part #
RN55D8981FB14
JLCPCB Part #
C3502489
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors