RN55D8871FBSL
MFR.Part #
RN55D8871FBSL
JLCPCB Part #
C1427874
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.87kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors