RN55D8612FR36
MFR.Part #
RN55D8612FR36
JLCPCB Part #
C1765246
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors