RN55D8252FBSL
MFR.Part #
RN55D8252FBSL
JLCPCB Part #
C3472382
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors