RN55D7873FR36
MFR.Part #
RN55D7873FR36
JLCPCB Part #
C1765984
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors