RN55D7682FRSL
MFR.Part #
RN55D7682FRSL
JLCPCB Part #
C3530362
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors