RN55D7680FR36
MFR.Part #
RN55D7680FR36
JLCPCB Part #
C1765288
Description
-65℃~+175℃ 125mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors