RN55D7680FB14
MFR.Part #
RN55D7680FB14
JLCPCB Part #
C1415655
Description
-65℃~+175℃ 125mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors