RN55D73R2FR36
MFR.Part #
RN55D73R2FR36
JLCPCB Part #
C1765328
Description
-65℃~+175℃ 125mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors