RN55D71R5FRE6
MFR.Part #
RN55D71R5FRE6
JLCPCB Part #
C3443000
Description
-65℃~+175℃ 125mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors