RN55D7151FRSL
MFR.Part #
RN55D7151FRSL
JLCPCB Part #
C3415273
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors