RN55D6R02FB14
MFR.Part #
RN55D6R02FB14
JLCPCB Part #
C3380902
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.02Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors