RN55D69R8FRSL
MFR.Part #
RN55D69R8FRSL
JLCPCB Part #
C1782944
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors