RN55D6980FB14
MFR.Part #
RN55D6980FB14
JLCPCB Part #
C3471432
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors