RN55D6811FR36
MFR.Part #
RN55D6811FR36
JLCPCB Part #
C1765610
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors