RN55D6551FB14
MFR.Part #
RN55D6551FB14
JLCPCB Part #
C1394165
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors